
Oliwki wrzucić do miseczki, dodać pokrojoną w piórka cebulę, posiekany czosnek, pokrojoną papryczkę chili (bez pestek), pokruszony ser pleśniowy, ocet winny i oliwę. Wymieszać. Na samym końcu dorzucić liście mięty. Odstawić na kilkanaście minut. najlepiej podawać lekko schłodzone.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Tym razem Ewa zaprosi na potrawy z dodatkiem oliwek. Zacznie od szybkiej...
Do chleba;-)
Ryżowy przysmak z Sycylii;-)
Z warzywami;-)
Idealne na drogę, w góry czy do szkoły...