
Żółtka oddzielić od białek i przełożyć do kubka lub miseczki (białka można zamrozić). Wsypać cukier i łyżeczką ukręcić na jasną, puszystą masę. Pod koniec dodać kakao i wymieszać.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Tym razem gotowanie w kuchni Ewy zacznie się od jajek po florencku. Kojarzona...
Żeby go przygotować, wcale nie trzeba znać mandaryńskiego;-)
Z myślą o zbliżających się świętach...
Przygotować kruche ciasto – składniki powinny być schłodzone. Na stolnicę wysypać ...
Baza do zrobienia lemoniady...