
Żółtka oddzielić od białek i przełożyć do kubka lub miseczki (białka można zamrozić). Wsypać cukier i łyżeczką ukręcić na jasną, puszystą masę. Pod koniec dodać kakao i wymieszać.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Tym razem gotowanie w kuchni Ewy zacznie się od jajek po florencku. Kojarzona...
Z polewą czekoladową;-)
Z mąki, masła, cukru pudru, żółtek i proszku do pieczenia zagnieść ciasto. Podzielić ...
Inspirowany czekoladą z Dubaju!
Na słodko i na słono!