
Cukier roztopić na patelni. Gdy popłynie umieścić w nim pokrojoną w plastry cytrynę i usmażyć z obu stron. Przełożyć na papier do pieczenia i poczekać, aż zastygnie. Używać do dekoracji deserów.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Niecały tydzień przed Bożym Narodzeniem Ewa przygotuje potrawy wigilijne....
Cudnie wyglądają, znakomicie smakują!
Przysmak z PRL-u znany jako jeżyki...
Ciasteczka z ricottą nadziane powidłami;-)
Z marmoladą różaną...