
Masło wrzucić do miski, spienić mikserem. Dodać szklankę cukru, utrzeć. Wybić jajko, zmiksować.
M±kę przesiać do miski z sod±, proszkiem do pieczenia i łyżeczk± cynamonu. Wlać mleko i dokładnie zmiksować. Przełożyć do niewielkiej foremki (o wymiarach 11 cm x 25 cm, wysmarowanej masłem i wysypanej m±k±). Posypać cukrem wymieszanym z łyżeczk± cynamonu.
Włożyć na 30-40 minut do piekarnika nagrzanego do 180 st. C. Podawać do kawy.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Kolejny program rozpocznie się na krakowskim Kazimierzu, który przed laty...
Bez glutenu!
Z kokosem;-)
Bez maszynki i bez mieszania podczas mrożenia!
Ser zmielić. Jabłka umyć, obrać, usun±ć gniazda nasienne i pokroić w ósemki. Skropić ...