Sklep Ewa Wachowicz

/ Przepisy / Brownie z buraczkiem

Opis przygotowania

Mąkę przesiać z kakao i proszkiem do pieczenia. Odstawić.

Do dużej miski wybić jajka. Dodać cukier i zmiksować. Stopniowo, cały czas mieszając mikserem, wsypać mąkę z kakao i proszkiem wlewając przy tym olej.

Buraki obrać, ugotować i wystudzić. Zetrzeć na drobnych oczkach. Dodać do ciasta i zmiksować. Przełożyć do tortownicy wyścielonej papierem do pieczenia (średnica 24 cm). Dorzucić posiekaną czekoladę.

Wstawić do piekarnika rozgrzanego do 170 st. C. Piec przez ok. 45 minut.

Zanim czekolada zastygnie udekorować ciasto pestkami granatu – owoc trzeba naciąć tam, gdzie są błonki i delikatnie wyjąc nasiona.

SKŁADNIKI

POLEĆ
PRZEPIS
WYŚLIJ LISTĘ
ZAKUPÓW
WYDRUKUJ
PRZEPIS

PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:

Ewa gotuje - odc. nr 473
Ewa gotuje - odc. nr 473

Wszyscy narciarze doskonale wiedzą, że najlepiej jeździ się rano, tuż po...

 

Podobne przepisy

Sernik baskijski

Kremowy w środku, przypalony na wierzchu;-)

Gruszki w syropie

Świetny dodatek do deserów;-)

Lody z mascarpone i czekoladą

W stylu włoskiej straciatelli;-)

Sernik na czekoladowym cieście

Mąkę, proszek i kakao przesiać na stolnicę. Masło utrzeć z cukrem i cukrem waniliowym ...

Wróć do listy przepisów