
Oliwki wrzucić do miseczki, dodać pokrojoną w piórka cebulę, posiekany czosnek, pokrojoną papryczkę chili (bez pestek), pokruszony ser pleśniowy, ocet winny i oliwę. Wymieszać. Na samym końcu dorzucić liście mięty. Odstawić na kilkanaście minut. najlepiej podawać lekko schłodzone.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Tym razem Ewa zaprosi na potrawy z dodatkiem oliwek. Zacznie od szybkiej...
Solidna porcja białka i witamin!
Galaretki z wędzonym pstrągiem!
Austriacka wersja doskonale znanego u nas sosu majonezowego.
Drugie śniadanie dla wegan;-)