
Jaja wybić do miski i roztrzepać. Dorzucić obrane banany. Rozgnieść widelcem. Przyprawić cynamonem. Wsypać kakao i wymieszać.
Na odrobinie masła usmażyć małe placuszki. Odsączyć z nadmiaru tłuszczu.
Podawać z truskawkami z miętą i syropem klonowym.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Chętnie jemy poza domem, a dobre lokale coraz częściej powstają na przedmieściach,...
Mąkę przesiać, dodać cukier i zimne masło, wysiekać nożem lub siekaczką, dodać żółtka ...
Mocno pomarańczowe;-)
Z ciasta drożdżowego;-)
Z truskawkami i prażonymi płatkami migdałów!