
Z wody i soku z cytryny przygotować kostki lodu. Lód wrzucić do miksera o ostrych nożach, posłodzić cukrem pudrem. Zmiksować i nałożyć do pucharków (przyda się łyżka do lodów). Udekorować świeżą miętą.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Wiele osób spędza Nowy Rok we własnych czterech ścianach. Na tę okazję...
W płatkach migdałów!
Sama słodycz... Świetne na prezent!
Na syropie miętowym...
Nadzienie narodowe - białe i czerwone!