
W garnku rozgrzać oliwę i uprażyć na niej wszystkie przyprawy. Wsypać ryż. Przesmażyć. Zalać szklanką wody i mleczkiem kokosowym. Posolić i ugotować. Jeśli płyn wyparuje, dolać wody.
Przełożyć do miski i udekorować listkiem mięty.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
To już ostatni, premierowy odcinek „Ewa gotuje“ przed wakacjami....
Napój z ogórków? Czemu nie!
Znakomita przyprawa!
Znakomite na śniadanie lub jako deser!
Spora dawka witaminy C!