
W garnku rozgrzać oliwę i uprażyć na niej wszystkie przyprawy. Wsypać ryż. Przesmażyć. Zalać szklanką wody i mleczkiem kokosowym. Posolić i ugotować. Jeśli płyn wyparuje, dolać wody.
Przełożyć do miski i udekorować listkiem mięty.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
To już ostatni, premierowy odcinek „Ewa gotuje“ przed wakacjami....
Spora dawka witaminy C!
Kanapka dla... miejskiego drwala!
Na jesień i zimę;-)
Śniadanie po włosku!