
Składniki wyrobić w robocie. Przełożyć na stolnicę, podsypać m±k± i uformować wałek. Włożyć do woreczka i schłodzić w lodówce.
Ciasto przełożyć do silikonowych foremek, urywaj±c kawałek po kawałku. Upiec w piekarniku - 150 st. C, 20 minut.
Po upieczeniu ciasteczka można dowolnie dekorować lub sklejać ze sob±.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Majowy weekend zbliża się wielkimi krokami. W zwi±zku z tym Ewa proponuje...
Mamy 200 odcinków - musi być tort!
I kruszonk± kokosow±!
Gdy w domu nie mamy jeszcze robota...
M±kę, proszek i kakao przesiać na stolnicę. Masło utrzeć z cukrem i cukrem waniliowym ...