
Brzoskwinie wrzucić na moment do wrzątku, następnie schłodzić pod zimną wodą i pozbawić skórki. Pokroić w kostkę. Wrzucić na patelnię, dodać wino, skórkę otartą z pomarańczy i miód. Dusić do miękkości.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
W tym wydaniu swojego autorskiego programu Ewa Wachowicz zdradzi swój kolejny...
Pełen owoców przysmak z PRL-u;-)
Foremki posmarować roztopionym masłem, posypać wiórkami kokosowymi. Do reszty masła d ...
Z polewą czekoladową...
Po prostu duża jagodzianka;-)