
Herbatniki pokruszyć, dodać roztopione masło, wymieszać. Masę herbatnikową nałożyć do pierścienia, ubić.
Dodać serek homogenizowany (musi być „zwarty”), wymieszany z drobno pokrojonymi brzoskwiniami i cukrem waniliowym. Posypać tartą czekoladą. Zdjąć pierścień.
Czynności powtarzać aż do wyczerpania składników.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Odcinek „młodzieżowy”. Rozpoczynamy program przy wózku z hot-dogami…,...
Smaczny przekładaniec;-)
Nie tylko na święta...
Mąkę z masłem wyrobić nożem, dodać żółtka i śmietanę, wyrobić rękami. Włożyć do lodów ...
Ciasteczka z ricottą nadziane powidłami;-)