
Jajko wybić do miski. Posolić. Wsypać mąkę. Wlać mleko. Zmiksować.
Cebulę pokroić w grube krążki i podzielić na pierścienie. Obtoczyć w mące. Zanurzyć w cieście. Obsypać bułką tartą i usmażyć w mocno rozgrzanym oleju.
Odsączyć z nadmiaru tłuszczu na ręczniku papierowym.
PRZEPIS POCHODZI Z PROGRAMU:
Tym razem Ewa zaprosi widzów na szybki w przygotowaniu obiad. Na pierwsze...
Ogórki dokładnie umyć. Odciąć czubki...
Barowy klasyk - w moim wydaniu zamiast flaków są boczniaki!
Z jajem i cytryną;-)
Idealny na chłodne dni;-)